• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje nga une

Status
Temë e mbyllur.

EDI_IT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 6, 2010
Postime
43
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
mirmbrema jam nje antar i ri :) shpresoj tja kaloj mir ne kete forum bye bye
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,141
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje nga une

Mire se erdhe Edi_it dhe kalofsh sa me mire midis nesh..
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Pershendetje nga une

Eshte mese e sigurte qe do kalosh mire mes nesh ... ! Upssss,se per pak harrova : Mire se erdhe :)!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Pershendetje nga une

Bien venue Edi_It ..kalofsh sa me bukur midis nesh ...nese je ai qe mendoj puc fort fort fort fort :)
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Pershendetje nga une

Rri si ne shpin tende :D
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje nga une

Mire Se Erdhe 1-sho
 
Status
Temë e mbyllur.
Top