• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016 )

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Javen e kaluar, me thote drejtoresh: edhe dy jave i ke pushim nga viti i kaluar: do i shfrytezosh a t'u dogjen.
Mjafoti kjo nxitje dhe menjehere preva bilete me autobus...
Ju pershendes miq.

* momentalisht jam i zene, por gjeta pak kohe te kontaktoj edhe me juve.neper Gjermani
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

Pershendetje nga Blinaja

 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

Personalitete nga Drenasi
1. Shaqir Hasi - udheheqesi artistik i SHKA Shote Galica, Drenas, Hamdi Kurti - mesues i dalluar


2. Sali Shala, inxhinier , profesor ne shkollen teknike ( ish nxenes imi )


3. Fadil Shehu - dr. i shk. te gjeodezise ( nipi im )
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
35,198
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

I ka humb kapelja di ge mashes

oburra ne kerkim


HAHAHAHAHAH. S'PO BEJ POSTIM TJETER. BESOJ DO ME FALESH QE PO POSTOJ NE SHKRIMIN TEND! RESPEKT
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
30,304
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

eshte me duket 1 prilli sot?
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

Ne Prizren - pak me ndryshe...
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
35,198
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

e gjeti e gjeti

ishte lajm i rrem
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

Ne kufirin e Serbise ( ne hyrje nga Hungaria ), 28.3.2016
Kraleve
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

Mitrovice e Veriut 28.3.2016 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
35,198
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

po te ben konkurence me kapellen
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

Takim me piktorin - artistin Beg Karpuzi
Ai me kete rast me dhuroi nje nga vaprat e tijketu e vecuar

 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

Sot ... vizita ne fshatin e lindjes / Terstenik (2.4.2016)

dy gashjane te vegjel, por talentene oden e mixhes / jasharit


te Nazmi, Fehmi e Hysni Gashi
lagjja gashani, / mehmetovitet


dikur ... dere e madhe, sot...


shtepi moderne
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

vizita ne Terstenik 2.4.2016
P.S. Tersteniku eshte fshati ku jam lindur.

te baci Ramadan ( Gashani )


...


te Halimi (Gashani)


Aliu
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,296
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

U krye bace!
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

Sot ... vizita ne fshatin e lindjes / Terstenik (2.4.2016)

dy gashjane te vegjel, por talentene oden e mixhes / jasharit


te Nazmi, Fehmi e Hysni Gashi
lagjja gashani, / mehmetovitet


dikur ... dere e madhe, sot...


shtepi moderne
Tersetniku eshte fshati ku une u linda.
Nga Tersteniku ka mundesi te keni degjuar per dy persona..
Rifat Kukaj, shkrimtar dhe
Violete Kukaj, kengetare
 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
12,047
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

pershendetje Gi de Masha, e mora vesh qe kishe shkuar disa dite ne vendlindje dhe me erdhi mire, nuk e di nese je akoma atje apo u ktheve, por uroj te jesh cmallur dhe tja kesh kaluar mire!``respect``
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

pershendetje Gi de Masha, e mora vesh qe kishe shkuar disa dite ne vendlindje dhe me erdhi mire, nuk e di nese je akoma atje apo u ktheve, por uroj te jesh cmallur dhe tja kesh kaluar mire!``respect``
Shume te faleminderit BabaDurresi. Po dola andej nga Durresi, do kisha deshire te pija kafe me ty.
Ne Durres une preferoj te shoj te ky hotel, afer ministrise se brendshme. ja po sjell dy pamje>

ketu kam takuar miken time, poeten, Adivie Hoxha

 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

E diel, 3.4.2016
E nisa me Lamin pastaj duke pire caj pashe nje duke fshire xhamet - pune me rrezikshmeri te shkalles se larte.
 

Attachments

Top