• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016 )

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

Ndjese per difektet. Po postoj nga telefoni.
Ju deshiroj dite te mbare.
 

Attachments

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

Vizita ne Koshtove te IBRI

 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

Me mikun tim, Ismail Bajraktari

 

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
16,083
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

Demke, na kenaqe ne udhetim mes fotosh , edhe ne pas teje.

Sa me gezon zemra kur shoh shtepi te ndertuara te reja e te bukura ne Kosove. Ndjehet era e jetes se re.

Kalofsh sa me bukur edhe sa te ka ngelur dhe vazhdo te na sjellesh foto.

perqafime !
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

M 2000 Drenas/Gllogovc


me Lamin
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

Me shokun e gjimnazit
Hajrullah Hoxha


dhe dikur studente
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
13,952
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

Gi de Masha, ti ishe si viki-liksi :D çfaaap, e çfaaap e çfaaap syretat njerin pas tjetrit, reportazhe sa ora po ua beshe njerezve aty :D
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

ma bashk]efshatarin tim H. Mulaj dhe me ish nxenesin tim F. Hadja


me nipin tim Ismetin dhe ish nxenesin B. Berisha


edhe nipi Fadili dhe te tjeret
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
13,952
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

meqe ra llafi ene duhet te jesh si vikileaksi :D e lexova qe jeni nga Tersteniku, i njeh sigurisht nga familja Dvorani, te Terstenikut.
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

meqe ra llafi ene duhet te jesh si vikileaksi :D e lexova qe jeni nga Tersteniku, i njeh sigurisht nga familja Dvorani, te Terstenikut.
po i njoh. sekretarin e shkolles nga ky fshat e kam shok.

P.S. po shtoj edhe kete. Vec fotografive qe postoj keta postime kane edhe porosi> kur shkoni ne vendlindje vizitoni sa me shume dhe mbi te gjitha mos i lini shoket pa u takuar me ta per 20 cente!
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

Mire qe paske sjell kete foto te fshatit ne menyre qe çdonjeri te kete nje pamje se si duken fshatrat dhe fshataret e Kosoves.
Pershendetje Fshatari, jo ky eshte nje restaurant ne Prishtine por i kishin dhene emrin fshati. Jam per here te pare ketu dhe besoj do te shkoj edhe here te tjera. Vertet me la mbrese te pashlyeshme.
 

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
10,258
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

Pershendetje Fshatari, jo ky eshte nje restaurant ne Prishtine por i kishin dhene emrin fshati. Jam per here te pare ketu dhe besoj do te shkoj edhe here te tjera. Vertet me la mbrese te pashlyeshme.
Ky eshte dekor tipik i fshatit tim ! lol!

Preshendetje !
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

( nga e majta ) me ish kolegun Mehdi Ajazi dhe shokun e rinise, Emin Halimi
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

Bashke me mikun, shkrimtarin, Rrahim Sadiku
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Pershendetje nga vizita ( varravingo ) ne VENDLINDJE ( mars - prill 2016

Hajde legjende dil nje here ketej nga Drenica!
 
Top