• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje per anetaret.

Jetmira

Gata
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,524
Pikët
113
images-2.jpg
Përshëndetje 😍😍.
Duke qenë se muaji shkurt është muaji i dashurisë,uroj që dashuria të trokasë në zemrat e juaja😘😘❤.
Ju uroj një fillim muaji sa më të mbarë,dhe mos harroni tju shprehni dashurinë njerëzve që keni pranë.
Puthje dhe perqafime për ju.
💙💙😇💋
 

kreksi

Metropolis
Anëtar
Jan 27, 2012
Postime
2,511
Pikët
83
Vendndodhja
France.
Mjesi skiponja.
Kemi PAKEZ psikologji SOT per....DELET.
A e keni fjalen me i ba ndonje anetarit ''delet'' apo e keni fjalen se tan ''jemi dele'' ?!!!
Ps: delet bejne bé, bé, bé...!
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,182
Pikët
113
A e keni fjalen me i ba ndonje anetarit ''delet'' apo e keni fjalen se tan ''jemi dele'' ?!!!
Ps: delet bejne bé, bé, bé...!
jo mer jo.

Dhite bajne me.me,me apo MEME.....DARian.
Llaku NOQ.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,182
Pikët
113
《 Tash n' mengjes heret....
Dielli po sa kâ lé...
Rreze te arta ai lshon...
Mbi t' shtrejtin tim Atdhé...》
Disa nga pikat që duhet të shënohen janë.....................

1-Flisni me edukatë
2-Paguajeni çmimin e arsyeshëm për atë që blini.
3- Kthejeni atë që keni marrë hua.
4- Mos i dëmtoni të lashtat.
7- Mos i shqetësoni gratë.

Udhëzime të Popullit Kinez për ribotimin e rregullave kryesore të disiplinës dhe tetë pikave që duhen respektuar (10 tetor 1947), Veprat e zgjedhura nga Mao Tse-tung, Vol IV.

FAZIT: IDIOT covjece.....po ta KURSEJ piken OSAM.

Zdravo.
 

Camorristi

Horr
Anëtar
Sep 5, 2019
Postime
56
Pikët
8
Vendndodhja
Itali
Përshëndetje antarë të nderuar të forumit,
Përshëndetje dhe ju të pa nderuar.
 

Gi de Masha

The untochables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
15,112
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përshëndetje antarë të nderuar të forumit,
Përshëndetje dhe ju të pa nderuar.
hahahahaah. valla këtyre të fundit vetëm nëse u shkruan në privat, se s'po duken këtej! ahahahaha

Mirë se erdhe Camorristi!
 
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
4,007
Pikët
113
Sa emer i cuditshem, stuhia kira. Ishalla s'po qellon e ashper 🥴

Sdq, take care and be safe elushe.
 
Top