• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

Beaute

👸
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,653
Rezultati i reagimit
381
Pikët
83
Location
Dans ton cœur mon amour
Te pershendes babush e me ka mare malli shum per ty!!

p.s na hoqet trrunin i mbyllni temat e si hapni me..se ku t'ja shprehim dashnin robve ne?? ``Bej_dy_pompa``
 

shoku_tanku

patriot
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
16,053
Rezultati i reagimit
147
Pikët
63
Location
ne vithen e peles se hazdisur
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

Nje pershendetje e vecante i shkon Mistreces.

Je nje njeri fantastik.

Ma puth pleshtin..
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,581
Rezultati i reagimit
70
Pikët
0
Po per vipat e fesbukut(modelet-kengetare) a lejohen pershendetjet ?
 

Beaute

👸
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,653
Rezultati i reagimit
381
Pikët
83
Location
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

-qesh-

E di un per ke e ke ti , e pershendes edhe un Shkendijen.
Me pak fjalet lejohet Sero.
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,581
Rezultati i reagimit
70
Pikët
0
Re: Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forum

-qesh-

E di un per ke e ke ti , e pershendes edhe un Shkendijen.
Me pak fjalet lejohet Sero.
Hallall,ta bofte Zoti temen.
 

Fehmikaciu

Saratoga...
Anëtar
May 9, 2013
Postime
6,364
Rezultati i reagimit
89
Pikët
0
Location
Prishtinë
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

Pershendes serafimin dhe disa miq te mi te fort ...serafim burrat nuk dorzohen leht apo jo i nderuar...nje per te gjith pastaj te gith per nje..Yessss
 

Oxygen

Shy
Anëtar
Oct 24, 2013
Postime
6,163
Rezultati i reagimit
58
Pikët
48
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

Mir e ke ti moj xhan po kush na do dhe ke duam ne :D, puth veten time nga ekrani.
Nderroje ate foto te keqen se sduam hasmeri me lumin :p
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
49,351
Rezultati i reagimit
1,356
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

Pershendes njeren jashte forumit dhe nga me te dashurat.
 

Xhebraili

El Pistolero
Anëtar
Jan 8, 2014
Postime
4,028
Rezultati i reagimit
27
Pikët
0
Location
Peja
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

pershendetje hmmmmmmmm per ate qe vie te shikoj stervitjet e mija
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,581
Rezultati i reagimit
70
Pikët
0
Nje pershendetje per te gjitha kengetaret e sotme,te muzikes moderne.
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 29, 2010
Postime
8,408
Rezultati i reagimit
157
Pikët
63
Location
Gjilan
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

e pershendes Serafim Dilon , i cili edhe pak e do te jet jashte forumit ( i prejashtuar pergjithmon ) .
 

Ragnar

Real Madrid
Staff member
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
16,334
Rezultati i reagimit
408
Pikët
83
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

Pershendes Hello Kitin dhe Busaven/Serafimin, nje like duhet gjithqysh dikush se mu paska ba numri 666, kukuku :mad:
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 29, 2010
Postime
8,408
Rezultati i reagimit
157
Pikët
63
Location
Gjilan
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

e pershendes Hello Kitty :)
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 29, 2010
Postime
8,408
Rezultati i reagimit
157
Pikët
63
Location
Gjilan
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

e pershendes edhe mikun tim Mano / Maqallarjot , faliminderit per perkthimin dhe pershtatjen e shkelqyshme .
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
10,094
Rezultati i reagimit
306
Pikët
83
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

e pershendes Hello Kitty :)
Busavata with a beer + Hello Kitty = BusaKitty...ahahahaha :p

 
Top