• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
49,351
Rezultati i reagimit
1,356
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

Ka ndodh dicka qe iku po un nuk kam qęn présente Par Te flas me Te degjuar/lexuar nuk ben .
Di qe ky forum humbi nje njeri me vlere.
LAND eshte i lodhur me....turqit ka trojet,lere me sumcismalagas.
Por ka gjithmone nje ZGJIDHJE.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
49,351
Rezultati i reagimit
1,356
Pikët
113
Përgjigje e: Re: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forum

Besoja, BATO, MALSORI, xhenet, Brari, Lumi, Pranvera Bicaj, Serafim Dilo ...
Ky i fundit...HARRAM....edepsez.
 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
8,393
Rezultati i reagimit
1,479
Pikët
113
Location
zemra e alpeve Österreich
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

pershendes nga zemra Serafim Dilo.
Kthehu bitte, edhe hatermbetja ka nje kufi…
Nuk e di kush do te lodhet me pare…. Neve qe te presim me krahehapur cdo moment qe te kthehesh, apo ti qe ne nje moment nervozizmi vendose te na braktisesh!
Une e di fare mire ku mund te gjej, por nuk eshte e njejta gje! -shok-:(
................................
LAND- come back please, we are waiting so much for you! -gezuar-``respect``
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
49,351
Rezultati i reagimit
1,356
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

pershendes nga zemra Serafim Dilo.
Kthehu bitte, edhe hatermbetja ka nje kufi…
Nuk e di kush do te lodhet me pare…. Neve qe te presim me krahehapur cdo moment qe te kthehesh, apo ti qe ne nje moment nervozizmi vendose te na braktisesh!
Une e di fare mire ku mund te gjej, por nuk eshte e njejta gje! -shok-:(
................................
LAND- come back please, we are waiting so much for you! -gezuar-``respect``
Eshte ka...Burreli.

TRAP.
 

The ICEman

I never lose. I either win or learn.
Anëtar
Mar 28, 2019
Postime
3,397
Rezultati i reagimit
232
Pikët
63
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

Mangus kta nuk te kuptojn por une te kuptoj!
Ti nuk do kthehesh sepse je ne mesin tone cdo dite , cdo ore dhe te kuptoj edhe pse nuk shkruan sepse ndihesh fajtor , dhe je fajtor.
Je shembulli ma i keq i nje plaku , ne fakt nuk je shembull fare :D
Je per te ardhur keq!
Te pershendes dhe te uroj shendet , ICEman :cool:
 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
8,393
Rezultati i reagimit
1,479
Pikët
113
Location
zemra e alpeve Österreich
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

Mangus kta nuk te kuptojn por une te kuptoj!
Ti nuk do kthehesh sepse je ne mesin tone cdo dite , cdo ore dhe te kuptoj edhe pse nuk shkruan sepse ndihesh fajtor , dhe je fajtor.
Je shembulli ma i keq i nje plaku , ne fakt nuk je shembull fare :D
Je per te ardhur keq!
Te pershendes dhe te uroj shendet , ICEman :cool:
ca ke shkrujt mer amon se edhe Eqerem Cabej po perpelitet ne vorr me ja nxjerr kuptimin asaj qe ke shkrujt....
LAND- nuk eshte fajtor per asgje, ai gjithmone i ka shprehur pikpamjet e tij pa rezerva dhe troc!
Kemi nevoje me shume se kurre per njerez me pregatitjen e tij! ;))
 

Beaute

👸
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,653
Rezultati i reagimit
381
Pikët
83
Location
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

E pse qenka shembull i keq ?

Na thuaj me dy fjale ca ka ndodh qe u largua Ice?
Pervec se bente qyfyre, flirte , tallte menderen ( me mua te pakten e di qe Eshte njeri i paster pasi un e njoh jetén e tij private e nuk ja marr per Te keq perkundrazi ndjek lojen me Te :d ) plus ( meqe gjithe historianet me Te cilet diskutonte iken nga ky forum ) ai Eshte njeri qe i ka dhen vlere kesaj faqe!

Forumi nuk Eshte vetem gjeegjeza e chit chat !
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
17,037
Rezultati i reagimit
708
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

Pershendes veten time qe e Dua shum

Nderkohe po ha kokoshka Dhe po lexoj gallata
 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
8,393
Rezultati i reagimit
1,479
Pikët
113
Location
zemra e alpeve Österreich
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

Pershendes veten time qe e Dua shum

Nderkohe po ha kokoshka Dhe po lexoj gallata
neve qe duam i cik fare, nuk na pershendet eeeee -qesh--qesh--qesh-
rrusho , do ikim i cik ne plazh ket vere apo jo?
kismet baba pas nja 3 javesh....bye,bye,.... do shkoj te lahem ne det..-hug-``14``
 

Si Bora

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
22,076
Rezultati i reagimit
443
Pikët
83
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

Pershendes veten time qe e Dua shum

Nderkohe po ha kokoshka Dhe po lexoj gallata
me paso i grusht kokoshka Ylli se edhe une i ha:D
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
17,037
Rezultati i reagimit
708
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

neve qe duam i cik fare, nuk na pershendet eeeee -qesh--qesh--qesh-
rrusho , do ikim i cik ne plazh ket vere apo jo?
kismet baba pas nja 3 javesh....bye,bye,.... do shkoj te lahem ne det..-hug-``14``
Hahahhaha
Patjeter babe dhe ty te pershendes!
Une babe do iki ne Switzerland njehere Pastaj do jem si Magelani :d

Lum si ti te kam zili, befsh qejf -hug-
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
17,037
Rezultati i reagimit
708
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

me paso i grusht kokoshka Ylli se edhe une i ha:D
Hajde rehatohu mos mer shum:d
Po pi dhe nje Red Bull! I dyti sot

Gati te fluturoj:d
 

Si Bora

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
22,076
Rezultati i reagimit
443
Pikët
83
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

Hajde rehatohu mos mer shum:d
Po pi dhe nje Red Bull! I dyti sot

Gati te fluturoj:d
normale me keto qe na lexojne syte do behemi me krah ndonje dite:D
 

Si Bora

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
22,076
Rezultati i reagimit
443
Pikët
83
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

Hahahhaha
Patjeter babe dhe ty te pershendes!
Une babe do iki ne Switzerland njehere Pastaj do jem si Magelani :d

Lum si ti te kam zili, befsh qejf -hug-
Ylli te vij edhe une aty ca dite? me pranon:d

se kam larg jo-qesh- as per harxhimet e mija mos u shqteso se do kap te thyej derrkucin -qesh-
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
17,037
Rezultati i reagimit
708
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

normale me keto qe na lexojne syte do behemi me krah ndonje dite:D
bej si une mbyll veshet dhe hap syte:d
 

Viking

*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
12,390
Rezultati i reagimit
1,243
Pikët
113
Location
ᛖᛞᛗᛟᚾᛞ
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

Pershendes te gjithe njerzit qe bejn autokritik jane njerzit me gallat ne gjithe rruzullin tokesor.
Posht Islanda -qesh-
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
49,351
Rezultati i reagimit
1,356
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

Pershendes veten time qe e Dua shum

Nderkohe po ha kokoshka Dhe po lexoj gallata
Gjarpri tek iliret ka ...PRIORITET.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=9AyoNw3pqu8[/ame]

apo i mbanin mbi...GURE.
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
17,037
Rezultati i reagimit
708
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

Ylli te vij edhe une aty ca dite? me pranon:d

se kam larg jo-qesh- as per harxhimet e mija mos u shqteso se do kap te thyej derrkucin -qesh-
-qesh-
Lere derrkucin se na duhet per bregdet:d
 

Beaute

👸
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,653
Rezultati i reagimit
381
Pikët
83
Location
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

Pershendes te gjithe njerzit qe bejn autokritik jane njerzit me gallat ne gjithe rruzullin tokesor.
Posht Islanda -qesh-
Ma prishi Diten qe ja martofsha ça i mban pragu. Se di pse prisja minimum nje barazim me ta .:mad:
 
Top