• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje per njerzit me te dashur( ose anasjelltas) jashte forumit!

Ledia

?ça do ne profilin tim o qyp ??
Anëtar
Apr 10, 2020
Postime
437
Pikët
93
Ty zemra ime
Te uroj vec te mira ne jete. .une do jem gjithmon dadusha jote ???❤❤❤
 
Anëtar
Jan 30, 2012
Postime
11,209
Pikët
113
S'me ka pelqyer ndonjehere radioja. :)
Ishte ni emision me pershendetje ene merrshin njerezit n’tel. Shumica e kishte listen mo t’gjat. P.sh. Cimin n’itali, elden n’gjermani, baftjarin n’greqi e ato qy m’dun e i du. Njoni deshte kongen: oooo llaci bo. :)

 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
16,142
Pikët
113
Ishte ni emision me pershendetje ene merrshin njerezit n’tel. Shumica e kishte listen mo t’gjat. P.sh. Cimin n’itali, elden n’gjermani, baftjarin n’greqi e ato qy m’dun e i du. Njoni deshte kongen: oooo llaci bo. :)

E di, e di. I kam degjuar ca. Nga keta u frymezova. :)
 

Sia

V.I.P
Anëtar
Oct 24, 2017
Postime
7,725
Pikët
113
Si quhej emisioni tek Rtsh, ku ftoeshin femijet e vegjel dhe benin pershendetje kur prezatuesja i pyeste.
Prezantuesja ka qene nje floke verdhe me duket :)
Spo ja kujtoj dot emrin
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
31,389
Pikët
113
Si quhej emisioni tek Rtsh, ku ftoeshin femijet e vegjel dhe benin pershendetje kur prezatuesja i pyeste.
Prezantuesja ka qene nje floke verdhe me duket :)
Spo ja kujtoj dot emrin
Kur?
Keti ishte prezantuesja apo po flet per vite me vone?
 
  • Like
Reactions: Sia

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,369
Pikët
113
Si quhej emisioni tek Rtsh, ku ftoeshin femijet e vegjel dhe benin pershendetje kur prezatuesja i pyeste.
Prezantuesja ka qene nje floke verdhe me duket :)
Spo ja kujtoj dot emrin
Keti ka qene.
Qamarroke femer :)

Ika un se myllet dyqoni me tere men,Ne NUK i dihet kur e....hapin.:p
 
  • Like
Reactions: Sia

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
9,800
Pikët
113
Nese une them te shani njerin e shani njezeri?
Une do e beja per ju!
 
Top