• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 41

  SystemA

  Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
  • Postime
   59,183
  • Rezultati i reagimit
   12,337
  • Pikët
   113
 • 31

  Beaute

  • Postime
   18,256
  • Rezultati i reagimit
   470
  • Pikët
   83
 • 25

  Meri

  "Personne" From Askund.
  • Postime
   14,602
  • Rezultati i reagimit
   4,779
  • Pikët
   113
 • 12

  Gi de Masha

  The untouchables ... 65 From Danimarkë
  • Postime
   19,430
  • Rezultati i reagimit
   7,798
  • Pikët
   113
 • 12

  Angelisa

  V.I.P
  • Postime
   30,299
  • Rezultati i reagimit
   22,034
  • Pikët
   113
 • 9

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   33,802
  • Rezultati i reagimit
   19,156
  • Pikët
   113
 • 8

  Anemone

  V.I.P
  • Postime
   31,520
  • Rezultati i reagimit
   17,177
  • Pikët
   113
 • 7

  busavata

  Moderator 56 From Gjilan
  • Postime
   8,740
  • Rezultati i reagimit
   1,825
  • Pikët
   113
 • 6

  shoku_tanku

  nje pyke midis jush,cun per s'prapi From ne vithen e peles se hazdisur
  • Postime
   35,072
  • Rezultati i reagimit
   19,228
  • Pikët
   113
 • 6

  Passion

  V.I.P
  • Postime
   16,417
  • Rezultati i reagimit
   8,406
  • Pikët
   113
 • 5

  Linda

  ❤❤❤❤❤❤
  • Postime
   14,626
  • Rezultati i reagimit
   15,818
  • Pikët
   113
 • 5

  Robbery

  V.I.P
  • Postime
   6,890
  • Rezultati i reagimit
   1,467
  • Pikët
   113
 • 5

  Mistrece

  ...
  • Postime
   17,745
  • Rezultati i reagimit
   5,030
  • Pikët
   113
 • 5

  iDeA

  DiNaMiKe From BLITZKRIEG
  • Postime
   2,509
  • Rezultati i reagimit
   7,820
  • Pikët
   113
 • 5

  Persona

  :)
  • Postime
   17,383
  • Rezultati i reagimit
   7,473
  • Pikët
   113
 • Top