• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje per te gjithe

Status
Temë e mbyllur.

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
ky eshte i dyti forum Shqiptar qe regjistrona shpresoj se ketu i gjej Illyrian Rex,Llafazanen etj.se i pashe shume do kolege ketu dhe i pershendes nga zemra

jam 39 vjecar,kam dy femi,jete te lumtur per fat te mire e kam.
po kam qef edhe shaka me be pa shaka, nuk eshte edhe jeta interesant,
jam tifoz i flaket i Manchester United,ne shah asnje smundeni me me muajt,LOL
muzike asesi tallava i urrej...
pra edhe njehere Pershendetje per te gjithe ,shpresoj se do te kalojme mire me ju me Rrespekt per te gjithe ju nga USA NR1
perndryshe USA NR1 une e quaj:
United state of Albania&America LOL
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Pershendetje per te gjithe

mire se erdhe dhe ja kalofsh sa me bukur ketu..-shok-
 

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Përgjigje e: Pershendetje per te gjithe

MIRSEERDHE!shpresoj te kaloni mire mes nesh!!i paq me jete 2 fmit tuj!!edhe jete te lumtur!!ishalla kaloni mire me neve!!-paqe--shok-
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Pershendetje per te gjithe

MIRSEERDHE!shpresoj te kaloni mire mes nesh!!i paq me jete 2 fmit tuj!!edhe jete te lumtur!!ishalla kaloni mire me neve!!-paqe--shok-
faleminderit per urimin e femijeve po edhe te vegjel nuk jane vajza 14 vjecare, djali 13 vjecar, Paqe edhe per ty edhe per te gjithe dhe te uroj cdo te mira ne jete Emirjola
 

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Përgjigje e: Pershendetje per te gjithe

ua mosha ma e bukur e fmive tuj!!hahahahha mbaj mend un kur isha sa ato!!ashte sa moshe delikate aq dhe shum e bukur!!shpresoj te rriten te shnetshem,me paqe,lumturi dhe dashuri ne jete!!te bahen me pozit te larte dhe te krenohesh me to!!flm dhe ti per urimin!!kalosh bukur me neve!
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Pershendetje per te gjithe

Mire se erdhe , ke rrespektin tim te veçante .

Me jete te gjate femijeve dhe te nderofshin kudo .

Pershendetje , kalofsh mire ne forum !
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Pershendetje per te gjithe

Mire se erdhe , ke rrespektin tim te veçante .

Me jete te gjate femijeve dhe te nderofshin kudo .

Pershendetje , kalofsh mire ne forum !
Daniel gjithashtu kam Rrespekt per ty shume,faleminderit per urimin e femijeve,te uroj cdo te mira vella

(kerkoj Iilyrian Rex,Llafazanen)
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Pershendetje per te gjithe

Faleminderit,gjithashtu te pershendes dhe cdo te mira Stealth
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,753
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Pershendetje per te gjithe

USA nr.1 mir se erdhe :)
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Pershendetje per te gjithe

USA Nr1 MIRE SE NA ERDHE MIRE SE TE GJETA DHE MIRE SE NA GJETE
KLM NE KETE FORUM
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,608
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje per te gjithe

USA NR 1 mire se erdhe midis nesh dhe kalofsh sa me mire.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top