• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

pershendetje te gjith

Status
Temë e mbyllur.

Jeti

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 9, 2010
Postime
15
Pikët
0
Vendndodhja
rome.itali
Pershendetje un jam jeti jetoj ne rome itali, ketu hyra thjesh te kalojm kohen e lire dhe deshiroj tja kalojm sa me kendshem bashk, po shkruaj nja 2 vargje italish thjesht te kuptoj se a do ju pelqejn?
(in amore non guardare gli occhi ma guarda il cuore perchè gli occhi sono belli ma nel cuore c'è l'amore)
faleminderi te gjith dhe ata qe me rrespektojn dua dhe un ti rrespektoj dhe shpresoj qe do kalojm shum mire bashk :).
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: pershendetje te gjith

Mire se ke ardhur Jeti !
 

Jeti

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 9, 2010
Postime
15
Pikët
0
Vendndodhja
rome.itali
Përgjigje e: pershendetje te gjith

Faleminderit dhe mire se ju gjeta te gjitheve, do ju kerkoi ndjese qe po ju pergjigjem me vonese por sjam shum praktik e me kalimin e kohes do mesoi dhe kalofshim sa me kendshem bashk :)
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: pershendetje te gjith

Nje caste me ndali fryma
kur emrin tende lexove
thash erdhi erdhi
me ne fund u gezova shume
por.... pash qe nuk ishte ai
ai i shumprituri
jeti qe kendon tallva

Ckemi Jeti si ja kalone shpresoj tja kalosh mire me ne dhe te kenaqesh sa me shume ne shoqerin tone
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: pershendetje te gjith

Mire se na erdhe Jeti.Kalofsh mire me ne.


 

Jeti

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 9, 2010
Postime
15
Pikët
0
Vendndodhja
rome.itali
Përgjigje e: pershendetje te gjith

Unejsa mire ja kaloim faleminderit per respektin me duhet pak kohe sa tja marr doren , po ti si ja kalon?
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: pershendetje te gjith

Se do ja marresh doren shpejt cdo gjeje pa merak
une mire ja kaloje ne pergjithsi nuk qahem
ti lol mire ja kalone cthote jeta shtyhet mir apo cka
 

Jeti

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 9, 2010
Postime
15
Pikët
0
Vendndodhja
rome.itali
Përgjigje e: pershendetje te gjith

Se do ja marresh doren shpejt cdo gjeje pa merak
une mire ja kaloje ne pergjithsi nuk qahem
ti lol mire ja kalone cthote jeta shtyhet mir apo cka
gz lal qe ja kalon mire. dhe un mire themi flm
 

Alkoma

Jezusi Shpeton
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
2,676
Pikët
48
Vendndodhja
Shqiperi
Përgjigje e: pershendetje te gjith

Pershendetje un jam jeti jetoj ne rome itali, ketu hyra thjesh te kalojm kohen e lire dhe deshiroj tja kalojm sa me kendshem bashk, po shkruaj nja 2 vargje italish thjesht te kuptoj se a do ju pelqejn?
(in amore non guardare gli occhi ma guarda il cuore perchè gli occhi sono belli ma nel cuore c'è l'amore)
faleminderi te gjith dhe ata qe me rrespektojn dua dhe un ti rrespektoj dhe shpresoj qe do kalojm shum mire bashk :).
Prezantim i shkelqyer , mire se erdhe
 
Status
Temë e mbyllur.
Top