• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje te gjithe Shqiptarve

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,150
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje te gjithe Shqiptarve

Mire se erdhe AlbTetova kalofsh sa me mire ne mesin tone !
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Pershendetje te gjithe Shqiptarve

Mire se na erdhe Albtetova

Kalofsh sa me mire ktej !
 

Alkoma

Jezusi Shpeton
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
2,676
Pikët
48
Vendndodhja
Shqiperi
Përgjigje e: Pershendetje te gjithe Shqiptarve

Pershendetje per gjithe anetaret e forumit , si dhe ju uroje argetim te kendshem gjithe shqipetareve te Shqiperise etnike .
Mireseerdhe , dhe qofte koha qe do te kalosh ketu nje kohe qe te te qetesoje dhe inkurajoje
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Pershendetje te gjithe Shqiptarve

M.erdhe albtetova! kalofsh kendshem ne forum..:)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top