• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje te gjitheve !!!

Status
Temë e mbyllur.

born_to_love

elektron i lire
Anëtar
Mar 6, 2010
Postime
87
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Pershendetje te gjithe anetareve te ketij forumi ! Me sugjeroi nje mikja ime qe te regjistrohesha tek ky forum,shpresoj mos behem pishman me kalimin e kohes,dhe gjithashtu shpresoj te gjej informacione te rendesishme dhe interesante si dhe te shkembej mendime dhe ide me anetaret e ketij forumi...:)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,592
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje te gjitheve !!!

born_to_love Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire ne Forum-Al.Com
 

born_to_love

elektron i lire
Anëtar
Mar 6, 2010
Postime
87
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Pershendetje te gjitheve !!!

Thanks vella,shpresoj dhe un te gjej nje ambjent te "ngrohte" ketu...
 

born_to_love

elektron i lire
Anëtar
Mar 6, 2010
Postime
87
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Pershendetje te gjitheve !!!

"The_angel" dhe "Belle"...flm dhe njeher,shpresoj dhe un qe tja kaloj sa me mire ketu dhe do mundohem qe te jem sa me shum aktiv ne kohen time te lire ketu ne forum...thanks again
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Pershendetje te gjitheve !!!

Kush me ka ardhur mua o zot o zot :)!
Mire se erdhe flori e te jesh i bindur qe do kalosh shume bukur mes nesh !

Te perqafoj fort fort !
 

born_to_love

elektron i lire
Anëtar
Mar 6, 2010
Postime
87
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Pershendetje te gjitheve !!!

Kush me ka ardhur mua o zot o zot :)!
Mire se erdhe flori e te jesh i bindur qe do kalosh shume bukur mes nesh !

Te perqafoj fort fort !

Flmmmmmmm bukuroshe, thanks per ftesen qe me bere....Ne fakt me kishte munguar njecik pjesemarrja ne nje forum,shpresoj vertet tja kaloj mire ketu,megjithese eshte njecik veshtire te kalosh nga statusi "moderator" ne " anetar i thjeshte"....hahahah lol...te perqafoj fort edhe un
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Pershendetje te gjitheve !!!

Flmmmmmmm bukuroshe, thanks per ftesen qe me bere....Ne fakt me kishte munguar njecik pjesemarrja ne nje forum,shpresoj vertet tja kaloj mire ketu,megjithese eshte njecik veshtire te kalosh nga statusi "moderator" ne " anetar i thjeshte"....hahahah lol...te perqafoj fort edhe un
Mos u shqeteso shume per statusin sepse inteligjenca dhe aftesia jote do te tregohen shume shpejt ne komentet e tua edhe do e fitosh shume shpejt moderatorin :)!!!
Pastaj ke edhe mikun ne mes ti,pa merak ... Mjafton te jesh aktiv!

Nuk ke perse me falenderon per ftesen,kenaqesia ime qe u regjistrove edhe kenaqesia e te gjitheve te te kemi anetar ne forum !

kiss
 
Status
Temë e mbyllur.
Top