• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje te gjitheve

Status
Temë e mbyllur.

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
5,360
Pikët
113
Hajde po ta mbajti në mëmëdhe se kemi filluar të vrasim emigrantët tani për ndonjë koqe leku që na e mohoni ju, hajde hajde se po të presim. 😜
Kisha ndermend te jepja nje dreke ne fier
por po iki direkt per vlore...
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
45,336
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Nje vrime ne uje 😆
Mos e shiko ashtu, ti pergatite librn dhe gjej se cila shtepi botuese mund ta merre persiper apo eshte ajo qe te levertis ty.....pastaj me kismet duke pare e duke bere. Ti ke vlere dhe eshte mekat te rrije ky taent i vecante pa u bere publik........dhe pa marre vleresimin duhur.

Te shohim edhe evlat Peshkaqenin 69 se cdo te thote edhe ai per kete ide :)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
11,791
Pikët
113
Mos e shiko ashtu, ti pergatite librn dhe gjej se cila shtepi botuese mund ta merre persiper apo eshte ajo qe te levertis ty.....pastaj me kismet duke pare e duke bere. Ti ke vlere dhe eshte mekat te rrije ky taent i vecante pa u bere publik........dhe pa marre vleresimin duhur.

Te shohim edhe evlat Peshkaqenin 69 se cdo te thote edhe ai per kete ide :)
Peshkun po e shfrytezoj per kritika.
@Akrepi paska dal te lype 100€ per librin tim 😆
 

Noe

I vogli Xhines
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
6,573
Pikët
113
Mandi te tilla tema i fshin, perjashto ndonje rast kur kemi te bejm me femije te semur apo ndonje familje ne nevoje. Keshtu qe skam cfare ta ndihmoje me, perderisa tema eshte akoma aktive.
Kjo teme na tregoi edhe Akrepin tu kerku ndihme...
[email protected] me dy makina lol
 
Status
Temë e mbyllur.
Top