• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje te gjithve nga une Sabina

Status
Temë e mbyllur.

Sexidiva

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 1, 2010
Postime
13
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Pershendetje !! quhem Sabina Jam Kengetare dhe shpresoj te kaloj sa me bukur pran jush.

Po ju pershendes dhe me kengen time me te fundit

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=owrdqL6QkKk"]YouTube - SABINA ft Da Unik - Again Deja Vu

`thankyou`
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,390
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve nga une Sabina

Sabina mire se erdhe ne Forum dhe te uroj sukses sa me tej ....Kenga ishte shume e bukur thnx.
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,959
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve nga une Sabina

Mire se na ke ardhur , veshje te bukura , kenge e bukur . Ti nuk do pershkrim qe je e bukur yll .

Une po shtoj edhe nje kenge tenden nese nuk te vjen keq . :)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=aOG16PXlnOs"]YouTube - SABINA - Jam me ty (I'm with you)


Suksese te uroj dhe kenge hite gjithe vitin !
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve nga une Sabina

M.erdhe Sabina ne forum!! E kalofsh sa me bukur midis nesh..Suksese ne artin tend..eshte hera pare qe po degjoj kenget e tuaja..Je shume simpatike dhe e embel :) kiss
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve nga une Sabina
na paska ardhë një këngëtare
ka me na kendu live pa pare
ne video zemrën na kalle
për herë të pare po të ndëgjoj
çdo të mira të uroj

mire se na erdhe kalo bukur
 

xyz

V.I.P
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
3,818
Pikët
48
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve nga une Sabina

urraaaaaaaaaaaaaa
u bem Forum vipash :D
mir se na erdhe oj sabina dhe suksese ne karieren tende
po per perfomimin jo per sfilata barbi-sh ;)
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve nga une Sabina

nqs je ajo qe thua: mire se erdhe
edhe nqs nuk je ajo: prape mire se erdhe

por nqs ben kete prezantim thjesht per te bere buje, eshte thjesht shume kalamonllik...
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve nga une Sabina

Mir se erdhe mes nesh ...:)
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve nga une Sabina

Mirë se erdhe!
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve nga une Sabina

Se c'kam nje pershtypje qe ka hyre vetem per te reklamuar veten dhe s'ka per te postuar me? :D
Gjithsesi mire se na erdhe! :)
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve nga une Sabina

Welcome Sabina
Ps: Une martohem pas dy javesh, a vje me knu, ho se paguj mir une :p
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve nga une Sabina

Sabina jam dashuru me nje Chocolate a spo na kendoni ndonje kenge per ne a !!lol
Pershendetetje
 

Sexidiva

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 1, 2010
Postime
13
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve nga une Sabina

Ju siguroj qe nuk kam hyr per publicitet te kengeve ..publicitetin e kam ne tv ...thjesht dua tja kaloj mire mes miqeve te mij ....Dua te mar kritika tuaja dhe mendimet tuaja ne lidhje me kenget ....Mbi te gjitha dua te me sygjeroni sepse ne fund te muajt tetor New clip iss comming out be me .....Thnxx all ........... <3
 

malick

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 30, 2010
Postime
106
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve nga une Sabina

ok seriozisht lol, nese i ke hyre rruges qe te kendosh anglisht dhe te besh fame jashte shqiperise, duhet te permiresosh accent, eshte teper e rendesishme.
merre kete si dicka qe duhet te te vleje, pra jo si kritike.

duhet te permiresosh dhe shume gjera te tjera l o l
 
Status
Temë e mbyllur.
Top