• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje te gjithve

Status
Temë e mbyllur.

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,768
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
ju pershendes te gjithve , e posaqerisht miqet e vjeter te vjeter Gordon . f edhe Alem-de
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,395
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve

Busavata mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire midis nesh.
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,768
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve

faliminderit edhe mirë se ju gjeta Mandi edhe Belle-vie
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve

bustava mis se erdhe lol dhe ja kalosh sa me kendeshem
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,768
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve

unejsa edhe Smiley , ju faliminderit per mikpritje , ju pershendes edhe une :)
 

PaToSaRaK

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 13, 2010
Postime
19
Pikët
0
Vendndodhja
Greqi
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve

Mir se erdhe Busavata, kalofsh bukur midis nesh.
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve

Mire se na erdhe buzavate ne konak te ri.Kalofshe mire me ne.
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,768
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve

PaToSaRaK edhe Alem , faliminderit ju pershendes te dyve :)
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve

busavata pershendetje a mos ma ke pa Illyrianin Rex e Llafazanen se alem de e pash, e danielin e pash ketu,LOL
pershendetje dhe kalofsh mire
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,768
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve

Mars , Sea , Emirjola edhe USA nr.1 ju faliminderit per mikpritje :)

USA Ilyriayanin edhe Llafazanen nuk i kam takue por disa antar/e tjer e kam verejtun se jan ketu.. Helenen e Trojes e kemi ketu ...
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,768
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve

OrChI_El faliminderit , te peshendes edhe une :)
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,238
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve

Pershendetje busavata ``metalari``

Kalo mire ;))
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,768
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve

baftjar edhe Iliryan rex ju faliminderit , besoj se do te kalomi shum mirë...p.s. Ilyrian , edhe e panjohura me ra ne sy se gjendet ketu pari :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top