• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje Te Gjithve

Status
Temë e mbyllur.

Lorena

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 12, 2009
Postime
7
Pikët
0
Mire se ju gjeta te gjithve :) shpresoj tja kalojme sa me bukur.:)
Mandi urime per forumin eshte shume i bukur :)
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
mire se erdhe lorena dhe shresoj tja kalojm sa me bukur ne shoqerin e njeri tjetrit
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Pershendetje Te Gjithve

Erdhe Ti Yllo Papapa Smu Ndave Ti Mu :p
 

SnAke

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
87
Pikët
0
Titulli: Pershendetje Te Gjithve

Mire se erdhe Lorena shpresoj qe te kalosh bukur dhe sa me aktive :)
 

ReBeL

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
21
Pikët
0
Vendndodhja
United Kingdom
Titulli: Pershendetje Te Gjithve

Mire Se Erdhe Midis Nesh! Ne Forum-Al.Com Keni Mundesin Te Kaloni Caste Sa Me Te Bukura! Qendrim Te Kendeshem!
 

Lorena

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 12, 2009
Postime
7
Pikët
0
Titulli: Pershendetje Te Gjithve

Cuna Flm te gjithve :D:D:D
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Hajde Mir Se Na Paske Ardh Lorena Ishalla Me Kom Te Mbar Dhe Ti loool :) Shpresojm Tja Kalosh Sa Me Mir Ne Pranin E Te Gjith Antareve Te Forumit Forum-Al.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top