• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje te gjithve

Status
Temë e mbyllur.

GOC_LACJANE

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 29, 2009
Postime
15
Pikët
0
Vendndodhja
ATY KU DUA
1) Emri: GERALDA
2) Lindur ne (14.07.93)
3) Origjina: ShqiptarE

4) Venbanimi: Lac

5) Profesioni: Nxenese

6) Statusi: Singell
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Pershendetje & MireSeJuGjeta!

Geralda mir se na erdhe :) kalofsh sa me bukur
 
Status
Temë e mbyllur.
Top