• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje te gjithve!!

Status
Temë e mbyllur.

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Mire se ju gjeta te gjitheve! :)

Emri: E....
Mosha: 24
Arsimi: I larte (Perfunduar).
Gjinia: Mashkullore

Rrethe vetes: Pasioni mbi shkencen, vazhdimi i studimeve pasuniversitare. Jam i apasionuar mbas leximit dhe pelqej shume sportet e ndryshme. Me pelqejn shume udhetimet, te shkoje larg dhe te jem ne qetesi absolute. Kam shoqeri te madhe, me pelqen te rri prane tyre dhe te kaloje me ta. :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,603
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve!!

Mire se erdhe dhe kalofsh sa mire ne Forum-Al
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve!!

Mire se erdhe !
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve!!

Mir se na erdhe..
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve!!

Ju faleminderit te gjitheve per mikepritjen. Ndjehem si ne shtepin time, u familjarizova shume shpejte nga thjeshtesia dhe komunikimi i anetareve te forumit. Jam shume i vjeter ne forume, qe nga viti 1999 - 00, nje nga Adminet me njeh mire nese them emrin :) Me pelqeu projekti i ketij forumi dhe u bera pjese i tij. Shpresoje te kaloje akoma me mire ne vazhdim.
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve!!

Sigurisht qe do kalofsh bukur edhe ne vazhdimesi!
Kot nuk thone,fillimi i mbare gjysma e punes :)!!!

Edhe njehere : Pergezime per aftesine e familjarizimit ketu ne kohe relativisht te shkurter ;)!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve!!

Sigurisht qe do kalofsh bukur edhe ne vazhdimesi!
Kot nuk thone,fillimi i mbare gjysma e punes :)!!!

Edhe njehere : Pergezime per aftesine e familjarizimit ketu ne kohe relativisht te shkurter ;)!
Perderisa po kaloje kaq shume kohe, do te thot se po kaloje mire :D

Ehh, e cuditshme, shume shpejte u familjarizova :)

P.s Faleminderit per mikepritjen.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve!!

Mire se ju gjeta te gjitheve! :)

Emri: E....
Mosha: 24
Arsimi: I larte (Perfunduar).
Gjinia: Mashkullore

Rrethe vetes: Pasioni mbi shkencen, vazhdimi i studimeve pasuniversitare. Jam i apasionuar mbas leximit dhe pelqej shume sportet e ndryshme. Me pelqejn shume udhetimet, te shkoje larg dhe te jem ne qetesi absolute. Kam shoqeri te madhe, me pelqen te rri prane tyre dhe te kaloje me ta. :)
Mire se erdhe
lol tani i hoqa dyshimet e gjinise ...se ne avatar smu duke mashkull :p
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve!!

Mire se erdhe
lol tani i hoqa dyshimet e gjinise ...se ne avatar smu duke mashkull :p
Avatari eshte animation - You God! Eshte mashkull me floke te gjata, edhe une para pak kohesh i kisha te gjata, jo shume. Shiko foton tek profili im, se kam nxjerr foton time. :)

Nuk eshte femer avatari, po ta shikosh mire. Kondura pritet ne form mashkullore dhe jo femerore, pjesa e mollezave. :D
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve!!

Avatari eshte animation - You God! Eshte mashkull me floke te gjata, edhe une para pak kohesh i kisha te gjata, jo shume. Shiko foton tek profili im, se kam nxjerr foton time. :)

Nuk eshte femer avatari, po ta shikosh mire. Kondura pritet ne form mashkullore dhe jo femerore, pjesa e mollezave. :D
Qyqja po m'paten lon syt mu hallall lol mu mduket femer :d
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve!!

Qyqja po m'paten lon syt mu hallall lol mu mduket femer :d
Te keshilloje te shkosh per nje vizite tek Okulisti. Eshte Cartoon Animation GIF. Eshte dhe film me kukulla Naruto! :D
 
Status
Temë e mbyllur.
Top