• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

pershendetje te gjithve

Status
Temë e mbyllur.

LiPs

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 11, 2009
Postime
52
Pikët
0
Vendndodhja
kudo
pershendetje.. jam monalizza (pseudonimi) uroj tja kaloj mir ktu mes jush... gjith te mirat
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Titulli: pershendetje te gjithve

Pershendetje monalizzadr!
Kalofsh ore sa me shplodhese e te kendeshme ne forum
Te perqafoj
 

LiPs

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 11, 2009
Postime
52
Pikët
0
Vendndodhja
kudo
Titulli: pershendetje te gjithve

flm zemra ashtu shpresoj...
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: pershendetje te gjithve

Mir Se Erdhe monalizzadr Shpresojm Qe Tja Kalosh Sa Me Mir Ne Pranin E Stafit Forum-Al
 

LiPs

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 11, 2009
Postime
52
Pikët
0
Vendndodhja
kudo
Titulli: pershendetje te gjithve

FLM SCARFACE... resp
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: pershendetje te gjithve

Mire se erdhe Monaliza
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: pershendetje te gjithve

Mire bere qe erdhe miq duam dhe ne. Qendrim te kendshem ne forum!
 

Spring

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 2, 2009
Postime
45
Pikët
0
Titulli: pershendetje te gjithve

Mire se erdhe dhe kalofsh sa me kendshem ne forum :D
 

LiPs

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 11, 2009
Postime
52
Pikët
0
Vendndodhja
kudo
Titulli: pershendetje te gjithve

ohhh ju falenderoj te gjithve.. shum te sjellshem.. perqafime
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: pershendetje te gjithve

Mirserdhe Monalizzadr kalofsh sa me bukur ne shoqerin ton :)
 

LiPs

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 11, 2009
Postime
52
Pikët
0
Vendndodhja
kudo
Titulli: pershendetje te gjithve

rrofsh romanisti...
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,656
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: pershendetje te gjithve

Pershendetje Monalizzadr.
Mireseerdhe, Ja kalofsh bukur ne forum :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top