• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje te gjithve..

Status
Temë e mbyllur.

Snow

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 17, 2010
Postime
36
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Pershendetje te gjithve nga une Snow shpresoj te kalojm sa me mire sebashku.:)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,169
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve..

Mire se erdhe Snow kalofsh sa me mire midis nesh.
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve..

mire se edhe kalofsh sa me bukur....
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve..

m.erdhe Snow kiss e kalofsh mire ne forum!!
 

Snow

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 17, 2010
Postime
36
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve..

Flm te gjithve :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top