• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje te gjithve

Status
Temë e mbyllur.

ELIN

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 3, 2010
Postime
6
Pikët
0
pershendetje te gjith antarve te ketij website dhe atyre qe do vin ne vazhdim
shpresoj tja kalojm sa me bukur sebashku :)

une jam ELIN nga vlora per ata qe sme njohin :)

Mandi urime per punen e paqme qe ke ber ne website
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,117
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve

Elin mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire midis nesh .
 

ELIN

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 3, 2010
Postime
6
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve

mire se ju gjeta te dyve :)
 

ELIN

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 3, 2010
Postime
6
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve

hello Marina mire se te gjeta
 

ELIN

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 3, 2010
Postime
6
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve

SEaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mire se te gjeta yllo
erdha erdha te bejm nje dore muhabet ketej mes njerzeve te mire :)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve

ejvalla :) e kalofsh kendshem!! gjithashtu mu be qefi..qe po te shof ne forum!!

p.s.do e bejme ndonje çorap ?:D
 

ELIN

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 3, 2010
Postime
6
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve

hahahah po po normale :p
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Pershendetje te gjithve

Elin Mir se na erdhe :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top