• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje.

Status
Temë e mbyllur.

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Pershendetje Mir Se Ju Gjeta Te Gjitheve :)
Shpresoj Tja Kaloj Bukur Midis Jush..! :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Pershendetje.

Mire se erdhe AcD kalofsh bukur midis nesh.
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Pershendetje.

Faleminderit Mando :) Mire Se Te Gjeta :)
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Pershendetje.

Thnx CarpeDiem, Jo Jo Se Kam Ato Qe Kam Mbaruar Ushtrin :p :p
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Pershendetje.

Flm PUPA Mire Se Te Gjeta :)
 

asd

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
14
Pikët
0
Titulli: Pershendetje.

pershendetje nga une asd ose philip_morris
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Pershendetje.

Faleminderit Te Gjith :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top