• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

dr.Dugi

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 25, 2010
Postime
45
Pikët
0
Si anetarë i ri i keti forumi, shpresoj qe me kohen te adaptohem dhe te hy ne mesin tuaj jo si i ri po si pjes e keti forumi qe moti. Ne forum erdha pasi me pelqe tematika e tij dhe pak a shume erdha me nje detyr ktu. Shpresoj qe te kalojm mire se bashku

Me rrespekt dr.Dugi
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,608
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje

Mire se erdhe dr.Dugi kalofsh sa me mire midis nesh.
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Pershendetje

mire se erdhe dhe shkarravitej te kendeshme ktu ne forum:d
 
Status
Temë e mbyllur.
Top