• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

Fatjoni

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
34
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Prsh shoke te rinje e te vjeter shpresoj te ja kalojm mire ne shoqerin e njeri-tjetrit pasi virtualiteti eshte bot e madhe te cilen e exploroj cdo dit me nga 19 ore :D klm te gjith Ju prsh FaTjOnI
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,342
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Pershendetje

Mire se erdhe Fatjoni dhe kalofsh sa me mire.
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Pershendetje

Mire se erdhe :) Mos u merzit se edhe ne aq pak e explorojme me nga 20 ore :p Te gjithe njesoj jemi . shpresoj tja kalosh bukur midis nesh :)
 

WISHMASTER

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2010
Postime
50
Pikët
0
Titulli: Pershendetje

mire se erdhe ma kokrra e malokut.ta theft zoti qafen po nuk hine ne forume me postu nga10 post ne dit!
resp. :D kiss
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Pershendetje

Mire Se Erdhe FaTjOnI :) Kalofsh Bukur Mes Nesh :D
 

ReBeLLe

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
2
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje

o fatjoni je njish rrofsh qe me solle ktu te ky forumi kaq i bukur te kam xhan chavo dhe bravo per cdo gje ..kisssssssssssssss
 

Fatjoni

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
34
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Pershendetje

Pucccccccccccccc fort fort fort fort una ty :DDDDDD
 
Status
Temë e mbyllur.
Top