• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

Mexhi

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
15
Pikët
0
Vendndodhja
Vienna
-shok-

Mire se ju gjeta. Shpresoj te kaloj mire ne shoqerine tuaj!

Respekt

Mexhi
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,616
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje

Mire se erdhe Mexhi kalofsh sa me mire ketu.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Pershendetje

M.erdhe Mexhi e kalofsh bukur ne forum :)) po te qeras me nje akullore :D 
Status
Temë e mbyllur.
Top