• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Pershendetje

Welcome Shpresoj Tja Kalosh Sa Me Mire Mes Nesh :)
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Pershendetje

Mire Se Erdhe Entela, Shpresoj Te Kalosh Caste Te Bukura Ne Forum :)
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Pershendetje

TELAAAAAAAAA erdhe ti mi :p:p shyqyr qe erdhe se ty po te prisja me mori malli hahahah
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Pershendetje

Welcome Entela...
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Pershendetje

mire se erdhe entela, tja kalojm sa me bukur se bashku, te pershendes
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Pershendetje

Entela Mir se na erdhe..
 
Status
Temë e mbyllur.
Top