• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

Google

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
3
Pikët
0
-paqe- jam suzana vij nga prishtina shpresoi t kaloim mir:D``Bej_dy_pompa``
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: pershendetje


Mire se vjen Suzana,kalofsh mire dhe cdo te mira ne jete;)):d
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: pershendetje

Mire se na erdhe Prishtinalie.kalofsh mire me ne.

 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: pershendetje

Google M.erdhe ne forum,shpresoj tja kalofsh kendshem :)
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,239
Pikët
113
Përgjigje e: pershendetje

Mire se erdhe Google, nga Prishtina

Kaloni mire :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,169
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: pershendetje

Mire se erdhe pran nesh Google dhe kalofsh sa me bukur.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top