• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer
Uroj te jeni mire qe te gjithe pa dallim moshe, gjinie, krahine:p:p:p:p....Quhem Dajana, moshen spo e them se ikni me vrap:p:p:p... Jam nga Burreli dhe jetoj gjithashtu... Hyra ne kte forum me ftesen e dikujt edhe mbeta e kenaqur...Uroj qe kjo kenaqesi mos te kete fund dhe tja kalojme sa me mire sebashku
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Pershendetje

mire se erdhe suga_baby, shpresoj te ngelesh e kenaqur midis nesh.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,003
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Pershendetje

^suga_baby^ Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire midis nesh :)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Pershendetje

^suga_baby^ Mire se erdhe ..
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Pershendetje

^suga_baby^ Mire se na erdhe ne forum ja kalofsh sa me kendshem mes nesh ``gezuar``
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Pershendetje

mirserdhe suga_baby e kalofsh sa me mire ne shoqerine toneeeee
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Pershendetje

Mire Se Paske Ardhur ^suga_baby^ :D Sigurisht Qe Do Kalosh Bukur Ne Forum :D
 
Status
Temë e mbyllur.
Top