• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

MARIOS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 23, 2010
Postime
1
Pikët
0
ja dhe nje user i ri midis jush.uroj tja kaloj sa me bukur midis jush. mire se u gjeta. kiss kiss
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,169
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: pershendetje

Welcome Marios
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: pershendetje

mir se erdhe. se me cmende, kush ka qen ajo mesuse qe te dha A.B.C ty. klm
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: pershendetje

mariosssssss erdhe me zemra shyqyr mireserdhe ne shoqerine tone i dashur do e kalosh mire cke ti kur jam ketu une ohoho nice do jete :p:p:p
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: pershendetje

Mire Se Erdhe MARIOS :) Kalofsh Bukur...
 
Status
Temë e mbyllur.
Top