• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje!

Status
Temë e mbyllur.

ilia spiro

V.I.P
Anëtar
Sep 30, 2010
Postime
1,242
Pikët
63
Po hyj ne kete forum, si nje mjet shprehjeje te lirise dhe kalim kohe te lire. Pershendetje te gjitheve!
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Pershendetje!

M.se erdhe ne forum İlia...e kalofsh kendshem midis nesh... :)
 

ilia spiro

V.I.P
Anëtar
Sep 30, 2010
Postime
1,242
Pikët
63
Përgjigje e: Pershendetje!

Ju falenderoj per mikpritjen, WALCHIRIA, tete, SEa, shpresoj ta kalojme mire ne forum.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,826
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje!

Mire se vjen...
 

ilia spiro

V.I.P
Anëtar
Sep 30, 2010
Postime
1,242
Pikët
63
Përgjigje e: Pershendetje!

Ju faleminderit Marina(pershendetje e vecante) dhe SystemA, per mikpritjen, mbetem me shprese per nje komunikim qytetar, pavaresisht kundershtive.
 

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Përgjigje e: Pershendetje!

Mirseerdhe Ilia kalofsh sa me bukur ne forum
Njoh dike me kete emer jeton ne amerike
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje!

Mire se erdhe ilia spiro kalofsh sa me mire midis nesh.
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje!

Mir se erdhe ilia , e ke ber shum mire qe ke ardhur , ky eshte forum i lirise se fjales.

Ps: A ke naj lek borxh :p
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Pershendetje!

Mirserdhe Ilia nga lagja kete shpresoj tja kalosh sa me mire


PS: EuroStar te mbeti mendja tek lek o njeri kaq keq je nuk te ka hecur biznesi
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Pershendetje!


Mire se na erdhe ilia spiro te uroj cdo te mira ne jete,dhe kalofsh bukur mes nesh
 

ilia spiro

V.I.P
Anëtar
Sep 30, 2010
Postime
1,242
Pikët
63
Përgjigje e: Pershendetje!

Faleminderit per mikpritjen daniel 00, USA Nr.1, unejsa, orchi-El, Euro-Star, Mandi, Roxy.
Unejsa, kjo lagjja ketej ne fakt me duket nje cike me ne qender te qytetit.
Eurostar, c`na duhet borxhi kur jena mush me banka, ne ne Tirane.
Pershendetje te gjitheve edhe nje here!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top