• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

oret_e_vona

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
4
Pikët
0
Miremrema te gjitheve Antarve te ketij Forumi , shpresoj te jem nen Shoqeri te mire & Mrekullueshme gje qe se ve ne dyshim :) ...


Une jam Mandi nga El

Te tjerat kur te me kujtohen do ti them .
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,586
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje

Adash mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire me ne.
 

Viktoria

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 19, 2010
Postime
32
Pikët
0
Vendndodhja
Mali i Zi
Përgjigje e: Pershendetje

Mire se erdhe -oret e vona-
Per pozitiv dhe buzqeshje kurr nuk esht von :)
Vetem te mira ne kto vale.
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Pershendetje

mire se erdhe uroj tja kalosh bukur me ne:)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top