• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje!

Status
Temë e mbyllur.

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
6,578
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Pershendetje te gjithve anetarve te forumit! .Vendosa dhe une ta bej nje prezantim per veten, meqe me mungon nje i tille.Quhem Arber,jam 23 vjec dhe studjoj Juridikun,Kte vit jam ne Master ne NeW YorK.Me pelqen shum futbolli.Jam serjoz si tip.Per me teper do te kemi koh dhe mundesi te bashkbisedojme ne temat e forumin ton.Falenderoj Mandin per ftesen qe me beri ne kte forum.Shpresoj tja kaloj sa me mire.Ju pershendes edhe njehere.Respekte..
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,395
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje!

Arber mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Pershendetje!

Mirë se erdhe, kalofsha sa më mirë :)
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Pershendetje!

Mire se na erdhe Arber,te uroj cdo te mira ne jete,dhe kalofsh bukur mes nesh

Manchester Unitedi i pari fituam loool
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,528
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje!

Mirdita.
Mire se erdhe,ja kalofsh sa me mire.
Dhe suksese ne shkolle...
lg
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Pershendetje!

mire se erdhe klm me ne
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,445
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Pershendetje!

Shih, shih ....:D ime po e shoh ket une ....Qenke dhe ketu ti re ???? :p
Nuk te kam pare verdalle prandaj ...:d Hajt kalofsh mire ne ket mes Patriot :d
ps: pak me vonese mire se ardhjen ...
 
Status
Temë e mbyllur.
Top