• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje !

Status
Temë e mbyllur.

guesto

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 25, 2010
Postime
23
Pikët
0
Pershendetje te gjithve pa perjashtim ! une jam guesto, duke kerkuar ne google pa pritur me doli ky forum simpatik qe me beri te antarsohem, shpresoj te kalojm sa me bukur se bashku .
 

guesto

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 25, 2010
Postime
23
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje !

Faleminderit Marina mire se ju gjeta :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,150
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje !

Mire se erdhe guesto kalofsh sa me mire ketu.
 

guesto

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 25, 2010
Postime
23
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje !

Faleminderit te gjitheve per mikpritjen...

`thankyou`
 

guesto

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 25, 2010
Postime
23
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje !

Faleminderit OrChI_El dhe ksanthi... Mire se ju gjeta
 

Perla

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 10, 2010
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Città Alta
Përgjigje e: Pershendetje !

Ah tiii tiiii , me je qepur kemba kembes , e nuk me le rehat :D

Kiss kiss amore :D
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Pershendetje !

guesto sa mire ja bone qe qenke ti mi :) kiss hon e shpresoj te te shoh shpesh ketej
 

guesto

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 25, 2010
Postime
23
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje !

Perla nuk do te lej rehat e di ti :p

Mary thx hon derisa te harroj passin do sillem kendej verdalle :D
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,825
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje !

Perla nuk do te lej rehat e di ti :p

Mary thx hon derisa te harroj passin do sillem kendej verdalle :D
Grupi mir se erdhe,dhe kalofsh mire ktu kiss

Po me sa shof e paske harru passin?:D:p
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Pershendetje !

Guesto m.erdhe ne forum-al :) kalofsh bukur mes nesh..me pelqeu shume rastesia dhe vleresimi per forumin :) kiss paçim ne forumm ;)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top