• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje ...

Status
Temë e mbyllur.

Barnaba

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 26, 2010
Postime
83
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Pershendetje gjitheve ...

Po shoh qe qenka ambjent i kendeshem ktu , kshu qe vendosa te rregjistrohem :D

Flas nga tr dhe uroj t'ja kalojme sa me kendshem.

Per me shume do na njohi vete forumi :D
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Pershendetje ...

Mire se na erdhe , edhe ne kete ore te vone eshte dikushi per te te mirepritur :d

Te tjeret jane ne gjume , mos ua ver re .
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,169
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje ...

Mire se erdhe Barnaba kalo sa me mire ketu.
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Pershendetje ...Mire se na erdhe Barnaba,cdo te mira ne jete,dhe kalofsh bukur mes nesh.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top