• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje!

Status
Temë e mbyllur.

Agim Shkodra

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 8, 2010
Postime
132
Pikët
0
Ne fakt ai qe vjen ne nje ambient te ri ,ku nuk njeh asnjerin,e vetmja fjale me mend qe mund te thote eshte :Mire se ju gjeta!
Vazhdimi vjen pas marrjes se pergjigjes.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje!

Agim Shkodra mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire..
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Pershendetje!


Mire se na erdhe Agim Shkodra,kalofsh bukur mes nesh
 

Tironcja_BLN

Anëtar
Anëtar
Oct 5, 2010
Postime
38
Pikët
8
Përgjigje e: Pershendetje!

mire se na erdhe tja kalofsh sa me mire ne forum
 

emma

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 5, 2010
Postime
9
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje!

mir se vjen ne forum klm vazhim
 

Agim Shkodra

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 8, 2010
Postime
132
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje!

Faleminderit te gjithe atyre qe me kane kthyer pershendetjen:Mandi,
SmiLey,Marina,USA NR1,OrChi-El,Tironcja-BLN,Roxy,emma,
por edhe atyre qe per mungese kohe nuk kane pasur mundesi te me pershendesin.
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje!

Mirese erdhe dhe mirese na gjete Agim!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top