• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

BuoNiTo

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
3
Pikët
0
persh dhe mir se ju gjej forumista-e esht dhe per te ardh i cik inot se jom rregjistru i pari dhe po shkruj yhy shum von :p uroj te kalojm mjaft mir te gjith se bashku jeni te papam fareeeee
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,342
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Pershendetje Te Gjithve

Buonito Mire se erdhe 1sho :)
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Re: Pershendetje Te Gjithve

Gjithashtu Dhe Ti BuoNiTo Mir Se Na Erdhe Shpresojm Qe Tja Kalosh Bukur Dhe Sa Me Mir .
 
Status
Temë e mbyllur.
Top