• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje....

Status
Temë e mbyllur.

Taku

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 17, 2010
Postime
156
Pikët
0
pershendetje dhe mire se ju gjej te gjitheve hyra rastesish ne kete forum dhe vendosa te rregjistrohem shpresoj se do ja kalojme bukur mes jush respekte nga romeo...
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,809
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje....

Me kembe te mbare!
Ja kalofsh mire.
 

Taku

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 17, 2010
Postime
156
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje....

:O:O:O

M`fal se nuk u prezantova, un jam Qamilja :)

Shkronjen J e kam ne emer po skam lidhje me Julieten :p
:d:d ska gje e pranoj dhe qamilen :d shaka yllo`bam```15````
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,141
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje....

Mire se erdhe Romeo kalofsh sa me mire !
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Pershendetje....


mire se na erdhe Romeo,kalofsh bukur ,mes nesh dhe cdo te mira ne jete
 
Status
Temë e mbyllur.
Top