• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

SHKODRANJA-TR

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 4, 2010
Postime
6
Pikët
0
Vendndodhja
TIRANE
pershendetje Forumi,jam nje anetare e re ,uroj tja kalojme ma se miri
Pershnetje te tanveeeeee
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,993
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: pershendetje

SHKODRANJA-TR Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire ne Forum-Al
 

Fatjoni

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
34
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: pershendetje

Shkodranja Mire Se Erdhe Naquke Kalofsh Sa me Bukur ne Shoqerin Tone Edhe Flm Qe Pranove me qen Pjes e shoqeris tone mmmmmmmmuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaahhhhhhhhhqqqqqqqqqqqq ke faqja flori te kam :D
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: pershendetje

Mire Se Erdhe Ne Forumin Tone ...Shpresoj Tja Kalosh Sa Me Mire Ne Shoqerine Tone :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top