• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

BoRn_4_LoVe

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 4, 2010
Postime
1
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Pershendetje Te Gjithve ...Une Jam Jani .. Dhe Gezohem Qe u Bashkova Me Ju Ne Kete Forum Tia Kalojme Sa Me Mire .. :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje

BoRn_4_LoVe Mire se erdhe midis nesh dhe kalofsh sa me mire ne Forum-Al
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje

Welcome Njisho :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top