• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

Akhmoss

Son of Ammon-Ra
Anëtar
Jan 7, 2011
Postime
19
Pikët
0
Vendndodhja
Campus Nubi
une jam gibbs sapo u anetaresova ne kete forum shpresoj qe te marre e jap sa me shume!
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,174
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje

Mire se erdhe Gibbs kalofsh sa me mire ketu !
 
Status
Temë e mbyllur.
Top