• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

Black_RideR

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
75
Pikët
0
Vendndodhja
Giulianova
Përgjigje e: pershendetje

ooooooooooooooooooooooooooooooooo

Pershendetje Nga Fiku Hec A Je Per Sherr ?
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
hmmm

:)))) flm per mikpritjen
Black_RideR poooo kujt do ti biem ne qaf ???
Belle_vie hahahahha oj gabele une para teje jam bionde me sy blu :p~
Alb_LoVeR ta kam tregu ate ceshtjen e edukates ???
:p :p :p
 

Black_RideR

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
75
Pikët
0
Vendndodhja
Giulianova
Përgjigje e: pershendetje

Kuj Tdush Ti Mi Zgjedh Roxy Belle Suga Ke Tdush Ti :p Ta Gjujm Me Gur Nga Tarraca :D
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: pershendetje

looooool ket belle
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: pershendetje

Utopia Mire se erdhe pran nesh dhe kalofsh sa me mire ne Forum-Al
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: pershendetje

o zot o zot erdhe dhe ti mire se erdhe, te pershendes
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
o zot o zot kush me qenka ketu papappapapapa kissssssssssssss
 
Status
Temë e mbyllur.
Top