• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

megg

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2011
Postime
68
Pikët
0
Vendndodhja
"
Sapo e hapa nje llogari te re tek forumi dhe po me pelqen qe tani,,,
Ia vlen te kalosh kohen ketu,,,
Nicku im megg eshte i afert me emrin tim,,,
Nga veriu
Sot kam ditelindjen!!!;))
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Pershendetje

Mire se na erdhe ne nje dite speciale per ty !

Eshte kenaqsi te te kemi si antare te re

Gezuar ditelindjen dhe nje jete te gjate te lumtur !

Cfare te them tjeter ... mire se erdhe prape :)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Pershendetje

M.erdhe megg :) shpresoj tja kalofsh bukur ne forum.... !!!!

U befsh 100 vjeçe :) te uroj gjithe te mirat... kiss

 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje

Mire se erdhe megg ! edhe 100 pranvera te tjera dhe eshte kenaqesi qe te kemi ne Forum-Al ...
 

megg

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2011
Postime
68
Pikët
0
Vendndodhja
"
Përgjigje e: Pershendetje

Shuume flm....
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Pershendetje

megg , mirë se erdhe edhe urime per ditlindje , i festofsh edhe 100 tjera :)

 

megg

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2011
Postime
68
Pikët
0
Vendndodhja
"
Përgjigje e: Pershendetje

Faleminderit per urimet edhe une uroj tia kalojme sa me bukur
ne shoqerine e njeri-tjetrit!!!
;))
 

Taku

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 17, 2010
Postime
156
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje

mire se erdhe megg
 
Status
Temë e mbyllur.
Top