• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Pershendetje :)

Cilat tematika ju interesojne me Shume ?

 • Temat Shoqerore

  Votes: 3 23.1%
 • Temat Sociale

  Votes: 4 30.8%
 • Temat Shkencore

  Votes: 3 23.1%
 • Apo Chit Chat ?

  Votes: 3 23.1%

 • Numri i votuesve
  13
Status
Temë e mbyllur.

Alb

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2011
Postime
229
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Pershendetje te gjitheve si anetar i ri qe jam ketu do doja disa informacione te pergjithshme mbi anetaret egzistues se cilat tema ju interesojne me shume :)

Do doja te dija preferencat tuaja se cilat tema ju ngjallin me shume interes dhe per ket do hap dhe nje Sondazh te fshehur.
Mire do ishte dhe te shkruanit ndopak se cilat tema ju interesojne me shume :)

Dhe une do dija se cfare do te postoja :)

Flm.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje :)

per fat te keq nuk mund te votoj per te gjitha opsionet :) te gjitha temat me pelqejne sidomos aty ky krijohet interesimi per te gjithe :)..
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,826
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje :)

Votoj te paren dhe te dyten,per te treten kane perparesi te tjeret(natyrisht qe po votoj) edhe e katerta eshte komunikim apo zbavitje.
Sipas mendimit tim shyqyr nuk ka teme lufte,grevash,thyerje kafkash,patriotizem,nacionalizem,korruption apo.... m.gj-se realitet eshte.
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,825
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje :)

Pershendetje te gjitheve si anetar i ri qe jam ketu do doja disa informacione te pergjithshme mbi anetaret egzistues se cilat tema ju interesojne me shume :)

Do doja te dija preferencat tuaja se cilat tema ju ngjallin me shume interes dhe per ket do hap dhe nje Sondazh te fshehur.
Mire do ishte dhe te shkruanit ndopak se cilat tema ju interesojne me shume :)

Dhe une do dija se cfare do te postoja :)

Flm.
Ner dac ta kesh te fshehur,ne dac te pa fshehur.........sontazhin:D une po e them hapur mendimin tim,me teper me interesojne temat qe i perkasin pikes e 1,2 :) edhe e 3,por jo shum:pdhe per te fundit vdes fare:D:p

Qe kshtu shif e bej ti çuni,se çfar do me postu:p
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Pershendetje :)

Chit Chat , me pelqen ma se shumti .. kur te bojm me grupin e vjeter si Linda , dy doganjeret , Helena , Serafimi , YOKO , USA , Merio , Kryeplaku etj. edhe temat bahan ma interesante :D
 

Urban

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 10, 2011
Postime
208
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje :)

Si ka mundesi :O

Jam i bindur se postova me heret ne kete teme dhe nuk e shoh postimin askund!

Ndoshta jam gabim -nani-

Postimi ishte-
Te kater opsionet jane te nevojshme per forumin.
Megjithate, une votova per opsionin nr 3
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje :)

Mua me pelqejne ato politike...:)...edhe ato shoqerore...:p
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Pershendetje :)

Temat me sondazhe........Tip e lagu se lagu...Dhe emri i anetare qe e di vetem Busava.......po nuk e tregon....do me e mbajt per vete.
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Pershendetje :)

Me pelqejne te gjitha temat me perjashtim te atyre fetare.Feja jone eshte Shqiptaria prandaj jemi mbledhe ne kete forum.
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,825
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje :)

Chit Chat , me pelqen ma se shumti .. kur te bojm me grupin e vjeter si Linda , dy doganjeret , Helena , Serafimi , YOKO , USA , Merio , Kryeplaku etj. edhe temat bahan ma interesante :D

Jam i te njejtit mendim me ty busavat,por doganjeret do ken mor ndonje shum te modhe mit geld,(do ken bo ndonji pisllik kur punonin neper dogana,se nuk ka mundsi lol lol)dhe na jan firu nga qarkullimi:D:D
 

KILI MERTURI

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 17, 2010
Postime
86
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje :)

Mendova se Chit Chat dmth secila nga pak, dhe votova për ketë opsion.

Kili
SHQIPËRIA ETNIKE ËSHTË GJAKU IM QË NUK FALET!
 

Universal

Anëtar i ri
Banned
Anëtar
Jul 21, 2011
Postime
591
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje :)

Dritarja e forumit natyrisht ka menyren e saj te percoje dijet individuale tek gjithkush prej nesh nga gjithkush prej nesh. Ndonjehere dija ketu ne forum arrihet edhe duke perplasur ide dhe eshte pikerisht kjo ajo qe une se transformoj ne inat personal. Menyra qe e perfitoj kete dije eshte kendveshtrimi i ndryshem i bashkebiseduesit, mundohem ta analizoj pergjigjen e tij dhe te marr me te miren nga ai. Mendoj se vlerat e saj nuk kane vend te caktuar ku shfaqet ana me e mire sepse ato gjenden kudo ne nje fjali apo fjale.
Filozofia parapelqehet nga njerez me nje bote imagjinare ku miresia dhe vlera reale dominojne.
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje :)

Unë votova Sociale. Pavarësisht se askush nuk e ka problem për hallet e popullit. Duket qartë bile as anëtarëve nuk i intereson halli i tyre. Më mirë chat kanë votuar!!

Edvin ku je vëlla?! :p
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Votova temat sociale,edhe pse komentoj tek temat chit-chat:):).
Por me pelqejne temat e tilla.
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
7,800
Pikët
113
Vetem Temat Shkencore


p.s. beni edhe ndonje sondazh per pordhet :D si tematike sociale se mungon ne forum
 
Status
Temë e mbyllur.
Top