• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje!

Status
Temë e mbyllur.

INFINITY

Looks DO Kill
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
158
Pikët
0
Pershendetje te gjitheve!

Kam marr disa ftesa per kete forum (kur mbaja mp hapur, 2 here ne vit, diku tjeter :D) megjithate jam bere shume skeptike ndaj ketyre forumeve, ndaj m'u desh kaq gjate te rregjistrohesha. Gjithsesi me mire vone se kurre.

E shoh qe shume nga anetaret jane nga diku tjeter prandaj me njohin se kush jam.

Per ata qe s'me njohin, jam njeri shume paqesor, shume e embel, s'me ndihet zeri hic. Ok ndoshta jo dhe aq. :p

Urrej injorancen ne maksimum, dhe nuk i honeps dot militantet e partive politike, feve, dhe ata qe hiqen sikur dine gjithcka kur dine asgje.

Do perpiqem te marr pjese me sa te kem mundesi, gjithsesi mire se ju gjeta dhe uroj t'ja kalojme sa me mire!
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,586
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje!

Mire se erdhe INFINITY© dhe kalofsh sa me bukur midis nesh !
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Pershendetje!

Hej Infinity mire se na erdhe , eshte kenaqsi qe u shfaqe ketej , pa merak fare per atmosferen ketu se nuk shkohet deri tek sharja apo injoranca e theksuar , se menaxhohet perpara :D

Te uroj kohe te bukur ne forum :)
 

Morrison

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
712
Pikët
0
Vendndodhja
me kembe ne toke
Përgjigje e: Pershendetje!

Mire se erdhe infinity, e gjete rrugen vete :) pasi isha ne merak ngaqe pyete per adresen e ktij forumi dhe nuk mund te pergjigjesha une vete. Deklarova largimin tim nga "Forumi-shqiptar" dhe nuk doja te postoja me.

Te uroj t'ia kalosh sa me mire, te gjithe bashk do e ndertojme kte forum ne forum te vertet shqiptar....!
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,753
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Pershendetje!

INFINITY© , mir se erdhe , te deshiroj te kalosh sa ma mir ne ket forum ku nuk ka moderator arogat si tek forumi ku je apo ishe ma parë .. edhe vet do te bindesh , kjo asht ma e mira ...
gjithsesi te deshiroj qaste te mira , edhe ne mes neve dyve te lidhim paqe se nuk jemi takue me postime gati qe nje vit e gjysme..

me Respekt nga Une
 

INFINITY

Looks DO Kill
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
158
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje!

Mire se erdhe INFINITY© dhe kalofsh sa me bukur midis nesh !
Flm Mandi!

Nqs ti nuk je militant i flakte i ndonje feje apo partie politike, do ja kaloj per mrekulli se jo per gje por nuk kam rekord te mire me administrator te tille. lol Nqs je, aman ma thuaj qe tani. :D
 

INFINITY

Looks DO Kill
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
158
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje!

Hej Infinity mire se na erdhe , eshte kenaqsi qe u shfaqe ketej , pa merak fare per atmosferen ketu se nuk shkohet deri tek sharja apo injoranca e theksuar , se menaxhohet perpara :D

Te uroj kohe te bukur ne forum :)
Daniel ketej e paske sjelle koken eeee? Gjithsesi nuk te kam dhe aq qejf une ty se kemi hesape te vjetra ti dhe une. :p

Lexohemi neper tema.

P.S. Ku konkretisht ndodhet Alabania? lol
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,586
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje!

Flm Mandi!

Nqs ti nuk je militant i flakte i ndonje feje apo partie politike, do ja kaloj per mrekulli se jo per gje por nuk kam rekord te mire me administrator te tille. lol Nqs je, aman ma thuaj qe tani. :D
lol INFINITY© ! sa per djeni spara postoj shume ..me pelqen te lexoj dhe te mirmbaj forumin, sa per fete dhe politiken e sotme ja kam len te tjerve lol

Welcome
 

INFINITY

Looks DO Kill
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
158
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje!

INFINITY© , mir se erdhe , te deshiroj te kalosh sa ma mir ne ket forum ku nuk ka moderator arogat si tek forumi ku je apo ishe ma parë .. edhe vet do te bindesh , kjo asht ma e mira ...
gjithsesi te deshiroj qaste te mira , edhe ne mes neve dyve te lidhim paqe se nuk jemi takue me postime gati qe nje vit e gjysme..

me Respekt nga Une
Flm busavata. Ja po ta fal kete here po se mos me pershendet me ndonje kenge koti se as per 2 vjet te tjera s'takohemi me. :p

Klm
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Pershendetje!

Daniel ketej e paske sjelle koken eeee? Gjithsesi nuk te kam dhe aq qejf une ty se kemi hesape te vjetra ti dhe une. :p

Lexohemi neper tema.

P.S. Ku konkretisht ndodhet Alabania? lol
Aq te vjetra sa nuk mbahen mend , ki qef te tjeret te pakten , u pa puna :p

Alabania ndodhet ne harte po tani per tani quhet ... Halabaknia :O -paqe-

-party-
 

INFINITY

Looks DO Kill
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
158
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje!

Mire se erdhe infinity, e gjete rrugen vete :) pasi isha ne merak ngaqe pyete per adresen e ktij forumi dhe nuk mund te pergjigjesha une vete. Deklarova largimin tim nga "Forumi-shqiptar" dhe nuk doja te postoja me.

Te uroj t'ia kalosh sa me mire, te gjithe bashk do e ndertojme kte forum ne forum te vertet shqiptar....!
Flm morrison! Mire se te gjeta!
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,461
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje!

Mire se erdhe INFINITY©:)

Te uroj te kalosh sa me bukur ne kte forum:)

Ku ma ke Rexhin? se ke terheq pak nga veshi te vij dhe ajo ktu:D apo nuk i ndahet f/sh:D
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,274
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje!

Pershendetje te gjitheve!

Kam marr disa ftesa per kete forum (kur mbaja mp hapur, 2 here ne vit, diku tjeter :D) megjithate jam bere shume skeptike ndaj ketyre forumeve, ndaj m'u desh kaq gjate te rregjistrohesha. Gjithsesi me mire vone se kurre.

E shoh qe shume nga anetaret jane nga diku tjeter prandaj me njohin se kush jam.

Per ata qe s'me njohin, jam njeri shume paqesor, shume e embel, s'me ndihet zeri hic. Ok ndoshta jo dhe aq. :p

Urrej injorancen ne maksimum, dhe nuk i honeps dot militantet e partive politike, feve, dhe ata qe hiqen sikur dine gjithcka kur dine asgje.

Do perpiqem te marr pjese me sa te kem mundesi, gjithsesi mire se ju gjeta dhe uroj t'ja kalojme sa me mire!
Te njof une shume mire.Mirese erdhe dhe me pelqejne shkrimet e tua,sidomos replikat e drejteperdrejta dhe thenia e gjerave troc.Tashti kemi bere llafe nje here te dy bashke( ishte faji im) por gjindet gjuha kur deshiron.
Je paqesore e <eger LOL> por eshte ne rregull.
Nuk ka njeri qe i di te gjitha.
Kalon apo jo mire,ti e di me mire se sa mua.
Te pershendes-shok-
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje!

INFINITY© said:
Per ata qe s'me njohin, jam njeri shume paqesor, shume e embel
Mirë se erdhe!

Prezantimi yt po më pëlqen dhe po më dukesh vajzë e mirë.

Shpresoj të njihemi në forum.
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Pershendetje!

INFINITY© mire se erdhe kalofsh bukur mes nesh,cdo te mira te uroj ne jete
 

INFINITY

Looks DO Kill
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
158
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje!

Faleminderit dhe mire se ju gjeta te gjitheve!

P.S. Armandi.EU dhe schatz, kush jeni ju njehere ta marr vesh une se s'dua t'ju ngaterroj jo per gje? lol
 
Status
Temë e mbyllur.
Top