• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

Amantide

Nuvola Balcanica
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
13
Pikët
0
Vendndodhja
Milano
Mirdita,

Vij me ftese te nje anetari te ketij forumi, besoj, Bojkenn qe edhe e falenderoj. `thankyou`
Me kishte derguar nje mesazh tek Forumi Shqipetar qe e lexova sot.

Une nuk jam shume pjesemarrese por megjithate shpresoj dhe uroj qe ketu liveli i debatit dhe i edukates te jete i larte ose me mire te themi brenda disa normave normale.-paqe--shok-

Ju falenderoj.
Albana
 

Taku

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 17, 2010
Postime
156
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje

mire se erdhe kalofsh bukur mes nesh .....
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,150
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje

Mire se erdhe Albana kalofsh sa me mire ketu !
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
14,664
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Përgjigje e: Pershendetje

Pershendetje Amantide!

Historia ime eshte identike me tuajen. Edhe mua i njejti antar Bojkenn me ftoi te behem pjestar i ketij forumi!

Pershtypjet e para jane te kendeshme!

Shpresoj qe ketu te mos ekzistoj censura Berishiano-fashiste qe kishte tjetersuar forumin tjeter, ku trecerekun i postimeve t'i prisnin per deformim opinioni publik!
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Pershendetje

Mire se na erdhe Amantide

Uroj qe per aq kohe sa do kalosh ne forum te argetohesh , dhe per kete mjafton te marresh pjese !
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,675
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje

Mire se vjen, kenaqu n'forum:)
 

Alb

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2011
Postime
229
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Pershendetje

Amantide te uroj mirese ardhjen ne kete forum :) .
Shpresoj tja kalosh sa me mire mes nesh.
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,825
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje

Mire se erdhe ,kalofsh kendshem ktu:)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top