• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

ELA

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 3, 2011
Postime
1
Pikët
0
Pershendetje jam ela
vi nga veriu i shqiperise
uroj qe te kaloj mire ne mesin tuaj
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: pershendetje

Pershendetje jam ela
vi nga veriu i shqiperise
uroj qe te kaloj mire ne mesin tuaj
Mirëmengjes Ela dhe te uroj të kalosh sa më bukur ketu !
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: pershendetje

Pershendetje ELa shpresoj tja kalosh sa me mire me ne dhe te kenaqesh sa me shume
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: pershendetje

Mire se erdhe Ela uroj te kalosh bukur ...:)
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: pershendetje

mire se na ke ardhe patriote.ela.kalofshe mire me ne.


 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: pershendetje

Mire se erdhe dhe mirmengjes Ela :)
Uroj te kalosh sa me bukur mes nesh :)
 

guesto

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 25, 2010
Postime
23
Pikët
0
Përgjigje e: pershendetje

Mire se erdhe Ela... Uroj te kalofsh sa me bukur dhe te maresh sa me shume njohuri te reja nga ky forum :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top