• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje

Mire se erdhe !!!

ps: nuk te njof un po ska gje ktu jemi ..:p
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Pershendetje

Recelke po mire se na erdhe ateher
shpresojme ta gezojme embelsicken tende .....
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje

Mir se erdhe muaqe , nqs je ai i vjetri qe njofim ....;)
Have fun over here ...
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,141
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje

Mirë se erdhe ReÇeLi !
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Pershendetje

Mire se erdhe recec


Ps : helene ketu qeke ti mi dreq kam gjithe diten tkerkoj ``Ec``
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Pershendetje

Reçel m.erdhe :) kalofsh bukur ne forum...

sa te pash nick ... lol ça reçeli je ?
 

ReÇeLi

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2011
Postime
4
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje

Riçel Qirshie.

Valqirja ktu qeke dhe ti. Puf

Rrofsh Mando qe ma ndryshove emrin :)

Miresejugjeta.
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje

Ma thuj mir emrin se kaq dun cunat ktu ene o burra haha
Ktu ktu una anej na can derrasat lol

puf puf puf
 

ReÇeLi

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2011
Postime
4
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje

Pse mi, ne emer te thirra lol

Eshte Xhuxhumaku ktu mi?
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje

Yt re kafshe e keqe , ne emer thot haha

xhuxhu ? se di -mendon- -boh- -mendon-
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Pershendetje

Mire se na erdhe Receli
haha pe di se kush je muuuuuuuuuuuuuuuuuuah loool
kalofsh bukur mes nesh
 
Status
Temë e mbyllur.
Top