• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

Cimka

********
Anëtar
Feb 15, 2011
Postime
11
Pikët
0
Vendndodhja
Milano
Pershendetje te gjithve

me sugjeruan kete forum edhe ja ku jam... shpreso tia kaloj mire.

Faleminderit!P.S Ate Llapaqenin e Kryeplakut kue kam???
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,618
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje

Mirë se erdhe Cimka kalofsh sa më bukur këtu !
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Pershendetje

Pershendetje te gjithve

me sugjeruan kete forum edhe ja ku jam... shpreso tia kaloj mire.

Faleminderit!P.S Ate Llapaqenin e Kryeplakut kue kam???
mire se erdhe!
:O Une ketu jam po tu kush je se spo te njof :O
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Pershendetje

Mire se na erdhe
me llapaqenin bej cte duash
po me kryeplakun jo cdo gje eshte e mundur te behet eshte i fejuar....
 

OneLL..&

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2011
Postime
631
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje

Cimka mire se erdhe ju uroj te kaloni mire ne mesin e shoqeris te Forum-Al.com™ ...:)
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Pershendetje

Oooo.... qe cte te them .... o thongert ishalla... Se me nxive jeten lol
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Pershendetje

hahahaha tkom xhan po ec nanji penxhere tjeter s e beme chit chat ktu Vertitu lol
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: PershendetjeMire se erdhe Cimka kalofsh bukur mes nesh dhe cdo te mira ne jete te uroj
 
Status
Temë e mbyllur.
Top