• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

erioni.ch

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 25, 2011
Postime
1
Pikët
0
Mire se ju kam gjet, quhem Erion jam 22 vjet , jetoj ne Gjeneve ne Zvicer qe 10 vite, me prejardhje jam nga kosova ,shpresoj qe kemi me kalu bukur ktu :)

Ju pershendes te gjithve
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje

Mirë se erdhe erioni.ch kalofsh sa më mirë këtu !
 
Status
Temë e mbyllur.
Top