• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje

Engjell Vrases Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire ne Forum-Al
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Pershendetje

Mire se erdhe engjell_vrases ..dhe kujdes jo dhune ne Forum ..megjithate nje engjell dhe kur vret....vret me lezet supozoj...;) tja kalosh sa me bukur ne Forum_all :)
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Pershendetje

Mire se erdhe!

Kalofsh sa me mire ne Forum-al.
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,656
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Pershendetje

Mireseerdhe Engjell Vrases
 

tina-RTM

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
45
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtine
Përgjigje e: Pershendetje

jakshamllar prizreni (ahahha se sdi turqisht )mire se erdhe patriot klm me ne :)
 

Engjell Vrases

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 28, 2010
Postime
17
Pikët
0
Vendndodhja
prizeren
Përgjigje e: Pershendetje

jakshamllar prizreni (ahahha se sdi turqisht )mire se erdhe patriot klm me ne :)
haha se mos di une..as turqe,as serbisht as goranqe vetem shqip..haa dhe jam patriote jo patriot haha,,mire se te gjeta.

dhe ti nga pz je?
 
Status
Temë e mbyllur.
Top